Бійці бригади з Дніпропетровщини змінили дислокацію під Бахмутом та показали старі позиції
![бр8](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2022/11/22/1669130748-qkiwj/conversions/br8-amp.jpg)
У мережі опубліковані фото з передової, на які потрапили бійці 93-ї бригади Холодний Яр з Дніпропетровщини. Вони несуть службу на Бахмутському напрямку, повідомляє Gorsovet.
Епізоди з життя та супротиву холодноярців на Бахмутському напрямку. Вони змінили дислокацію, деяких позицій вже не існує у тому вигляді, якому ми їх побачили. Та й погода вже не така ясна і сонячна.
Утім, ми хочемо зафіксувати у пам'яті ці моменти. Адже ці люди пишуть історію визволення країни від російських загарбників. І кожен день з їхнього життя містить подвиг, - йдеться у повідомленні 93-ї бригади.
Нагадаємо, після важкого поранення офіцер бригади з Дніпропетровщини ще вісім годин командував боєм.