Дніпро має повну технічну готовність до початку опалювального сезону - Філатов

_MG_5520

До цьогорічного опалювального сезону Дніпро готується системно. Подання тепла розпочинатимуть за звичною нормою — коли протягом трьох днів середньодобова температура повітря не перевищуватиме +8 градусів, повідомляє Gorsovet.

_MG_5586

Поки ж місто продовжує накопичувати ресурси — аби бути готовим швидко та ефективно виправляти наслідки можливих ракетних обстрілів російської армії. Водночас триває і модернізація обладнання котелень.

_MG_5493

Ми продовжуємо наші інспекційні поїздки. Дивимося, як місто готується до опалювального сезону. Загалом є обережна впевненість, що ми пройдемо опалювальний сезон як треба. Місто готове. Тож будемо далі працювати в цьому напрямі», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

_MG_5544

Так в одній з котелень у середмісті, яка забезпечує теплом понад 70 об’єктів, встановили нові мережеві насоси. Вони вдвічі потужніші за старе обладнання та споживають до 15 % менше енергоресурсів. Також поставили частотні перетворювачі.

_MG_5608

Це дає плавний пуск, не «рве». Натомість — стабілізує тиск (у магістральних тепломережах, — ред.). Так насоси запускаються набагато швидше. До того ж вони в нас нові і більш економічні», — сказав представник теплової дільниці Сергій.

_MG_5410

Водночас таке приладдя сповільнює зношення комунікацій, а отже і знижує ризики аварій взимку.

_MG_5421

Раніше ми повідомляли, На Дніпропетровщині затримали чоловіків, які пропагували комунізм.

7-річний Артем з Дніпропетровщини піднімає настрій бійцям, що їдуть на передову.