«Дніпрогаз» надає послуги з облаштування автономного газового опалення

photo_2022-08-08_15-24-54

Через неможливість подальшої експлуатації застарілого обладнання ряду котелень частина житлових будинків Дніпра буде поступово відключена від системи централізованого опалення. Таке рішення було схвалено Дніпровською міською радою. У зв’язку з цим для стабільного проходження сезону низьких температур 2022-2023 років «Дніпрогаз» інформує містян про можливість облаштування автономного газового опалення у своїх помешканнях, передає Gorsovet.

Розуміючи важливість та актуальність забезпечення комфортного та енергоефективного опалення домоволодінь в осінньо-зимовий період, АТ «Дніпрогаз» пропонує дніпрянам послугу з реконструкції газових мереж та облаштування автономного газового опалення.

Для того, щоб скористатися даною послугою, достатньо звернутися до фахівців 104.ua Клієнтських просторів у Дніпрі, написати заяву та надати необхідний пакет документів. Менеджери врахують усі побажання клієнта, ознайомлять з повним переліком наявного опалювального газового обладнання та нададуть  вичерпну консультацію.

Для встановлення опалювального котла у Вашій оселі обов’язковою умовою є отримання технічних умов у 104.ua Клієнтському просторі. Технічні умови готуються протягом 10 робочих днів.

Після отримання технічних умов проектною групою розробляється проектна документація, у якій буде визначено марку газового обладнання, його потужність, місцерозташування та типорозмір лічильника газу. Далі складається попередній кошторис усіх робіт.

На основі розробленого проекту монтажні роботи виконуються працівниками відділу капітального будівництва АТ «Дніпрогаз». Після закінчення монтажних робіт проводиться перевірка на відповідність вимогам проекту. Після цього спеціалісти «Дніпрогазу» здійснюють підключення та пуск газового обладнання.

Зауважимо, що замовнику необхідно буде надати фахівцям 104.ua Клієнтського простору наступні документи:

  1.  заяву (заповнюється за зразком у 104.ua Клієнтському просторі);
  2.   опитувальний лист (заповнюється у 104.ua Клієнтському просторі);
  3.  копії документів, що підтверджують право власності або користування на газифіковане домоволодіння;
  4. акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;
  5. протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку про надання згоди на реконструкцію внутрішньобудинкової системи газопостачання для облаштування індивідуального опалення в квартирах;
  6. копію технічного паспорту;
  7. копію паспорту та ІПН;
  8. довідку про кількість зареєстрованих осіб за необхідності;
  9. акт придатності димових та вентиляційних каналів;
  10. копії паспортів та сертифікатів на встановлюване газове обладнання.

Не менш важливим етапом встановлення автономного газового опалення є індивідуальний підбір необхідного обладнання. Аби споживання газу було безпечним та надійним, слід купувати лише сертифіковані газові прилади. На сайті 104.ua Маркет (market.104.ua) можна ознайомитися з різними моделями газових котлів, лічильників, смарт-модемів, сигналізаторів загазованості, водонагрівачів від зіркових світових та українських виробників. А підібрати прилад точно під технічні характеристики газифікованого об’єкта також допоможе Персональний менеджер 104.ua Клієнтського простору.

«Дніпрогаз» рекомендує: для облаштування автономного газового опалення та підбору газових котлів звертайтеся до 104.ua Клієнтського простору на вул. Паторжинського, 24 та просп. Слобожанському, 96. 

Перелік адрес будинків, які підлягають від’єднанню від мереж централізованого опалення, та у яких є технічна можливість встановити автономне газове опалення, можна переглянути на сайті АТ «Дніпрогаз» у розділі «До уваги клієнтів».

Усі додаткові питання щодо можливості облаштування автономного газового опалення розглядаються в індивідуальному порядку у 104.ua Клієнтських просторах на вул. Паторжинського, 24 та просп. Слобожанському, 96 або за номерами Контакт-центру: 056 78 78 104 та 067 62 63 104.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, «Дніпрогаз» продовжує підготовку газових мереж до опалювального сезону.