"Дніпрогаз" пропонує послугу "Автономне газове опалення під ключ"

photo_2022-12-26_16-21-52

Через неможливість подальшої експлуатації застарілого обладнання ряду котелень частина житлових будинків нашого міста буде відключена від системи централізованого опалення. Таке рішення наприкінці червня 2021 року було схвалено Дніпровською міською радою. У зв’язку з цим для стабільного проходження сезону низьких температур «Дніпрогаз» інформує містян про можливість облаштування автономного газового опалення у своїх помешканнях, передає Gorsovet.

Розуміючи важливість та актуальність забезпечення комфортного та енергоефективного опалення домоволодінь в осінньо-зимовий період, АТ «Дніпрогаз» пропонує дніпрянам послугу з реконструкції газових мереж та облаштування автономного газового опалення.

Для того, щоб скористатися даною послугою, достатньо звернутися до 104.ua Клієнтського простору (вул. Паторжинського, 24 або просп. Слобожанський, 96), написати заяву та надати необхідний пакет документів. Допоможе у цьому Персональний менеджер. Він врахує усі побажання клієнта, ознайомить з повним переліком наявного опалювального газового обладнання та надасть  вичерпну консультацію.
Зауважимо, що замовнику необхідно буде надати фахівцям Клієнтського простору наступні документи:

  1.  заяву (заповнюється за зразком у Клієнтському просторі);
  2.  опитувальний лист (заповнюється у Клієнтському просторі);
  3.  копії документів, що підтверджують право власності або користування на газифіковане домоволодіння;
  4.  акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;
  5.  протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку про надання згоди на реконструкцію внутрішньобудинкової системи газопостачання для облаштування індивідуального опалення в квартирах;
  6.  копію технічного паспорту;
  7.  копію паспорту та ІПН;
  8.  довідку про кількість зареєстрованих осіб за необхідності;
  9.  акт придатності димових та вентиляційних каналів;
  10.  копії паспортів та сертифікатів на встановлюване газове обладнання.

Не менш важливим етапом встановлення автономного газового опалення є індивідуальний підбір необхідного обладнання. Аби споживання газу було безпечним та надійним, слід купувати лише сертифіковані газові прилади. На сайті 104.ua Маркет можна ознайомитися з різними моделями газових котлів, лічильників, смарт-модемів, сигналізаторів загазованості, водонагрівачів від зіркових світових та українських виробників. А підібрати прилад точно під технічні характеристики газифікованого об’єкта також допоможе Персональний менеджер 104.ua Клієнтського простору.

За детальною консультацією з питань облаштування автономного газового опалення та індивідуального підбору обладнання звертайтеся до спеціалістів 104.ua Клієнтського простору або за телефонами Контакт-центру компанії (056) 78-78-104 та (067) 62-63-104.

Перелік адрес будинків, які підлягають від’єднанню від мереж централізованого опалення, та у яких є технічна можливість встановити автономне газове опалення, можна переглянути тут.

Усі додаткові питання щодо можливості облаштування автономного газового опалення розглядаються в індивідуальному порядку у 104.ua Клієнтських просторах на вул. Паторжинського, 24 та просп. Слобожанському, 96.

Обрати енергоефективне газове обладнання можна на сайті 104.ua Маркет.

Раніше ми повідомляли, Філатов: «Дніпро передав ЗСУ комплекти «Нічних водіїв», які створили розробники міста».

У Києві та Одесі екстренно вимикають електрику, через що пішоходи потрапляють під колеса авто