Дніпряни продовжують отримувати компенсації від міськради за зруйноване внаслідок російського терору житло

7 (2)

Дніпряни продовжують отримувати компенсації від міськради за зруйноване внаслідок російського терору житло. Загалом з початку війни мешканцям Дніпра місто допомогло відновити 38 будинків ОСББ та ЖБК, що постраждали внаслідок ракетних ударів. Роботи завершено на 100%: замінені пошкоджені вікна, дахи, в деяких будинках сантехніка та ліфти. Щодо будинків ЖКГ, то на сьогодні місто допомогло дніпрянам відновити 90% будинків, а саме - 230. Там теж відновили вікна, покрівлі, а також димовентиляційні канали, повідомляє Gorsovet.

Також станом станом на 16 листопада по компенсацію за зруйноване від ракетних ударів житло звернулось 75 осіб, з них 22 людини невдовзі отримають гроші, 14 – подали повний пакет документів, а 21 – отримали консультацію та готують документи. На сьогодні компенсацію одержали 18 осіб.

На одній із локацій Дніпра, куди ракета влучила 28 червня, п'ятеро осіб до нас звернулись по компенсацію. У мешканців постраждали покрівля, вікна, двері – кошти всі заявники отримали. Загалом процедура на подання компенсації не важка. Нагадаю: необхідно першочергово звертатися до районних адміністрацій м. Дніпра для складення акту пошкодження житла. Потім – до департаменту соціальної політики із заявою та документами: копія паспорта та ІПН, копії документів, що підтверджують право власності на житло, а також чеки, договори, квитанції (за наявності). І вже надалі вирішується сума компенсації та перераховуємо ці кошти в найближчі терміни, – зазначила начальниця відділу управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМР Світлана Мошук. 


Під час ракетного обстрілу у червні постраждав і будинок Жанни Величко. Жінка у той час готувала вечерю, ворожа ракета вдарила недалеко від її дому.

Мене вибуховою хвилею винесло у сусідню кімнату. Дуже злякалась, в мене вибило вікна, сильно постраждав дах. Дякую нашому меру Борису Філатову, я навіть не очікувала, що нададуть таку допомогу. Вже полагодили дах, вікна і плануємо зробити ремонт всередині будинку, – зазначила пані Жанна. 

З усіма питаннями щодо компенсації можна звернутись до департаменту соціальної політики (тел. 068-913-46-88) або безпосередньо до адміністрації району міста Дніпра, в якому розташовано постраждале житло.

1 (1)3 (1)4 (3)5 (1)2 (3)6 (1)

Нагадаємо, мобільни укриття, які встановлюють у Дніпрі, пройшли випробування на передовій.