До Дня Гідності та Свободи діти Дніпра збирали кошти для ЗСУ

11

Дніпро вшановує День Гідності та Свободи. В цей день діти Дніпра вкотре обʼєднались заради спільної мети - допомогти захисникам України. На базі міського Палацу дітей та юнацтва діти з вихователями влаштували ярмарок виробів декоративно-ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва, які вони зробили власноруч, аби продати їх, а зібрані кошти передати на потреби армії.

Про це повідомляє Gorsovet.

6 (4)

В кінці заходу ми підрахуємо кошти і в залежності від суми визначимось, на що саме витратимо гроші. Бо від наших військових є запити на різні потреби на невеличкі суми або ж на коштовні речі. Тож все залежатиме від того, скільки нам вдасться зібрати. Але ми сподіваємось, що зберемо якомога більшу суму. Крім ярмарка, ми влаштували перший за довгий час невеликий концерт, де теж виступатимуть наші діти. На нього ми зібрали кращі номери з різних закладів позашкілля, і проводимо його у будівлі, яка має укриття. Загалом додам, що ці діти, які живуть в умовах війни,  свідомі, сильні. Вони виготовляють обереги для наших захисників, вони присвячують творчі номери їм же і роблять все, аби допомогти наблизити перемогу”, - зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Дар’я Біла.

20

Зі свого боку, директорка КПЗ “Міський палац дітей та юнацтва” ДМР Альона Шульга додала:

21

Наша мета - виховувати справжніх та щирих українців, і ці всі заходи є фундаментом для національно-патріотичного виховання”. 

Центр позашкільної роботи №1 для ярмарку підготував різноманітні поробки та обереги, зокрема ляльки-мотанки, ялинкові іграшки та багато різних аксесуарів:

4 (5)

В нас є також корисні речі, які не тільки знадобляться для радощів, а й в повсякденному житі. Все виготовляли ми разом з дітками, аби сьогодні допомогти армії. Загалом скажу, що подібні заходи - це, в першу чергу, поширення українізації серед молоді. Бо наша країна має дуже багату спадщину та традиції, тож це надто важливо задля популяризації української культури. А сьогодні ще й для допомоги нашим захисникам”, - зазначила Олена Вакула.

Олена Вакула

Відвідувачка заходу Марина Гапоненко додала:

2 (8)

Я прийшла, щоб помилуватися роботами, а ще й  допомогти армії. Я придбала “ляльку-Наталку” ручної роботи, дуже вона мені припала до душі. А загалом зазначу, що мене дуже тішать такі заходи, де люди можуть допомагати захисникам та захисницям у такий спосіб”.

19

17

Раніше ми повідомляли, Новий життєвий цикл. Як зустріти молодик у Стрільці, який прийде у ніч на четвер. Відео

Як запобігають домашньому насиллю у Дніпрі