Друга партія шкільних автобусів поїхала у громади Дніпропетровської області. Фото

3 (2)

Навчальним закладам Дніпропетровщини передали ще 10 шкільних автобусів. Це друга партія, придбана цьогоріч державним та місцевим коштом. Ключі від новеньких машин вручили представникам громад. 

Про це повідомляє Gorsovet з посиланням на обласну військову адміністрацію.

10 (1)

На початку тижня до громад регіону поїхали перші 10 автобусів. Раді вручити наступні 10. Загалом коштом державної субвенції та місцевих громад придбано 46 машин. Таке оновлення автопарку – для наших дітей», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Володимир Орлов.

1 (12)

30-місні «Еталони» – українського виробництва. Теплі, зі зручними м’якими сидіннями, пасками безпеки. Під пасажирськими кріслами – місця для рюкзаків.

6 (6)

Область отримала державні цільові кошти на шкільні автобуси. Велика вдячність і громадам, які долучилися. Вони показали згуртованість усієї Дніпропетровщини. Сподіваюсь, наші захисники виженуть ворога якнайдалі. Діти сядуть у нові автобуси та вирушать до рідних шкіл, ліцеїв, гімназій», – сказав радник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олег Кужман. 

4 (6)

Автобуси отримали громади Криворізького, Новомосковського, Синельниківського, Кам’янського та Нікопольського районів.

Водій Володимир за кермом шкільного автобуса вже 25 років. Працював на різних машинах. Нові, каже, вигідно відрізняються. Комфортні, надійні.

7 (9)

Малечі має сподобатися. Вже скучив за ними. Звик, що дітлахи зранку гомонять у салоні. Нічого, скоро поїдемо», – впевнений Володимир.

Директорка одного з ліцеїв Синельниківського району Валентина розповіла, що до війни шкільний автобус підвозив на уроки майже півсотні дітей.

9 (8)

Доречний подарунок. Гарне оновлення. Шкільний автобус – це рівний доступ до якісної освіти. Я впевнена, що ці автобуси доставлятимуть на навчання майбутніх вундеркіндів», – сказала Валентина. 

Загалом до кінця року сільські та селищні навчальні заклади області отримають 46 нових шкільних автобусів.

11 (2)

Раніше ми писали, Нікопольщина прощається з Героєм.

За добу в Україні ліквідували 650 російських окупантів - Генштаб