Енергетики закликали мешканців Дніпра споживати електроенергію за життєво необхідним мінімумом

1140 свет тариф электроэнергия

Енергетики Дніпра закликають мешканців міста до максимальної економії електроенергії, повідомляє Gorsovet.

Покалічена та пошкоджена ворогом енергетична система країни не витримує навантаження, її можливості наразі вкрай обмежені. Постачання електроенергії в містах відбувається за обмеженими лімітами. Тож усіх, хто зараз зі світлом, електропостачальники області наполегливо просять споживати електроенергію за життєво необхідним мінімумом. Від вашого відповідального ставлення залежить живлення мешканців усього міста. У ці пікові години критично необхідно знизити споживання електроенергії, інакше - енергосистема не витримає, і можливе масове відключення.
Будь ласка, не перевантажуйте систему зайвими витр/атами електроенергії, знизьте користування до мінімуму, - йдеться у зверненні енергетиків.

За їхніми словами, це дозволить зберегти функціонування системи в межах існуючої потужності і надалі продовжувати заживлювати інших жителів міста.

Давайте разом будемо свідомими та відповідальними, спільними зусиллями ми подолаємо усі перешкоди, - додають енергетики.

Нагадаємо, в Укренерго назвали цифру дефіциту електроенергії. Також ми повідомляли, що надзвичайники розповіли, за яких умов можна використовувати генератор.