Філатов пояснив, коли у Дніпрі відновлять водопостачання

филатов

Мер Дніпра Борис Філатов пояснив, коли в будинки мешканців міста повернеться водопостачання, яке зникло після ракетної атаки вранці п'ятниці, 16 грудня, повідомляє Gorsovet.

Шановні дніпряни!
У зв’язку з черговою терористичною атакою російської федерації по об’єктам енергетичної інфраструктури в Дніпропетровській області маємо критично низький рівень електропостачання.
Без енергозабезпечення залишились більшість комунальних об’єктів тепло- та водопостачання.
Завдяки титанічній праці енергетиків близько 21:00 планується поступова подача електроенергії на найбільші у місті насосно-фільтрувальні станції.
Після їх запуску необхідно орієнтовно шість годин для наповнення мереж та відновлення тиску, тож мешканці низової частини правого берега (від Парусу до Перемоги-6) та лівобережної частини міста близько 9 ранку отримають водопостачання в повному обсязі, якщо звісно не буде нових «сюрпризів».
Проте, обласне комунальне підприємство, що постачає воду мешканцям верхової частини правого берега (Титова, Робоча, Гагаріна, Криворізька, Будивельників, Богдана Хмельницького) поки що очікує завершення ремонтних робіт з боку Укренерго, тож відновлення водопостачання планується там лише близько 15:00 17-го грудня.
Більшість котелень міста також очікують відновлення електро- та водопостачання.
Зверніть увагу, що орієнтовна подача теплоносія співпадатиме з водопостачанням у вашому районі.

Відновлення водо-, тепло- та електропостачання в таких важких умовах може призвести до аварійних ситуацій на комунікаціях та щитових, тому просимо поставитись до цього з порозумінням та у разі виникнення таких ситуацій просимо звертатись на номери гарячої лінії міської ради за телефонами:
+380 (56) 732 12 12, +380 (95) 732 12 12, +380 (96) 732 12 12, +380 (73) 732 12 12.
Комунальники працюють цілодобово для покращення ситуації у Місті.
Враховуючи кризовість ситуації в Дніпропетровській області енергетики з ДТЕК спільно з Укренерго розробляють графік включень електроенергії побутовим абонентам.
Ця інформація буде пізніше опублікована на офіційному сайті та соцмережах компанії ДТЕК, - написав Борис Філатов на своїй сторінці у соцмережі.

фил

Нагадаємо, раніше ми писали, як відновлюють електромережі Дніпропетровщини після ранкової ракетної атаки.