Ксенія Сушко: «Поспілкувались про посилення співпраці закладів професійно-технічної освіти Дніпра з Державною службою зайнятості у питанні перепідготовки та підвищення кваліфікації населення»

o_1hs892jt6dgq1n201nukdrapn9a

Конкурентні та затребувані професії. У Дніпрі заступниця міського голови, директорка департаменту гуманітарної політики Ксенія Сушко зустрілась із представниками центрів зайнятості міста та області. «Ми говорили про посилення співпраці закладів професійної, професійно-технічної освіти з Державною службою зайнятості у питанні перепідготовки та підвищення кваліфікації населення. А точніше — у перенавчанні за державними ваучерами», — уточнила Ксенія Сушко.

Ваучер — документ, що дає можливість коштом держави частково покрити вартість навчання за затвердженим переліком професій чи спеціальностей.

«Завдяки таким ваучерам можна освоїти більш конкурентні на ринку праці спеціальності чи підвищити свою кваліфікацію. Така зустріч та тісна співпраця із службами зайнятості – робота на майбутнє: післявоєнне відновлення України», — зазначила Ксенія Сушко.

Нині у Дніпрі в комунальній власності – шість закладів професійної (професійно-технічної) освіти.