Мер Дніпра Філатов пояснив, що відбувається навколо петиції про повернення громадянства Корбану

филатов

Мер Дніпра Борис Філатов прокоментував появлення на сайті петицій президенту документа, який закликає повернути українське громадянство голові Штабу тероборони Дніпра Геннадію Корбану, повідомляє Gorsovet.

Скажу стисло, але, сподіваюся, переконливо. Прошу всіх небайдужих підписати петицію до Президента України "Про перегляд помилкового рішення та скасування Указу Президента України №502/2022 від 18 липня 2022 року в частині припинення громадянства України Корбана Геннадія Олеговича".
Петицію, автором якої є саме Андрій Магера – висококваліфікований правник і просто порядна людина. Справа в тому, що сьогодні використовується цілковито гидотна технологія, подібна до "клонів" на виборах. Щоб дезорієнтувати громадян та "розмити" голоси, масово реєструються інші петиції - із явними помилками, неправильними даними тощо. Нині їх наклепали вже сім штук! - пояснив Філатов.

Також він повідомив про втручання до процесу підписання петиції.

Шановні чиновники, «правоохоронці» та ті, хто називає себе політтехнологами! Припиніть телефонувати з погрозами депутатам, міським головам, ректорам, лікарям і просто небайдужим людям. Зі всієї України надходять сигнали, як міністри / представники ВЦА/ співробітники СБУ вимагають "відкликати підписи" / "не лізти не у свої справи" / "припинити непотрібну активність" / "добре подумати". Вам просто має бути соромно. Просто соромно.
Корисним ідіотам від влади треба якось стримувати свої непотрібні ініціативи - бо ви ганьбите і себе, і Президента. Ви самі на рівному місці створили гучний скандал і своїми недолугими та незграбними діями продовжуєте цей скандал підігрівати - як у пресі, так і серед людей.
За 10 років я бачив різні методи політичної боротьби, але настільки дурні, ниці та незграбні бачу вперше. Вибачте. Вам просто має бути соромно. Якщо у вас ще залишилася хоч крапля сумління, - додав Борис Філатов.

боря

Нагадаємо, петицію про повернення громадянства Корбану можна підписати тут.

Раніше ми повідомляли, що Корбан назвав ініціаторів рішення про позбавлення його громадянства України.