Попри труднощі воєнного часу у Дніпрі продовжують виконувати доручення Філатова

4

У Дніпрі попри складні часи та економічні виклики продовжують системно вирішувати нагальні проблеми мешканців. Наразі комунальники відремонтували дах за адресою: вул. Криворізька, 38, передає Gorsovet.

24

Житель цього багатоквартирного будинку Олександр Єпішев розповідає, що раніше під час злив дах протікав, і в його квартирі страждала майже кожна кімната. 

Ми були на прийомі у Бориса Філатова та розказали про нашу проблему. І після цього нам швидко хлопці замінили повністю покриття. Роботи виконали якісно і ми бачимо, що всі відповідально поставилися до вирішення нашої проблеми», – зазначив пан Олександр.

o_1ghjfte6j1see157mp7r115a101a1p

А на вул. Криворізькій, 28 ремонт даху ще триває. Там виконали більше половини запланованих робіт і обіцяють найближчим часом їх завершити. Мешканка цього будинку Лариса Іванівна теж скаржилась на протікання даху, тож з проханням замінити дах звернулась на прийомі Бориса Філатова.

Дуже гарно провели всі роботи, хлопці старались, робили якісно. Зараз роблять другу частину даху, тож найближчим чаном очікуємо красу і у нас. Дякуємо», – каже задоволена пані Лариса. 

1 (4)

За словами головного інженера КП «Жилсервіс-5» ДМР Олександра Степаненка, цим будинкам вже пів сторіччя, дах був у дуже поганому стані. Покрівлю тут ремонтували лишень раз – приблизно 40 років тому. 

16 (1)

Після прийому у міського голови Бориса Філатова, де мешканці ще раз наголосили на проблемі, нам було доручено виконати тут поточний ремонт. Ми замінили повністю всю покрівлю у будинку № 38, а у будинку № 28 закінчуємо роботи. Загалом замінили понад 1 000 кв. метрів покриття. Роботи виконували протягом двох тижнів, але найбільше часу пішло на демонтаж старої покрівлі. Загалом на найближчий час у нас в планах ремонт покрівель ще у чотирьох будинках, але все залежатиме від погоди», – зазначив Олександр Степаненко.

Раніше ми повідомляли, Мер Дніпра відреагував на звільнення ЗСУ Херсона.

Офіційно: Херсон повернувся під контроль України, – ГУР