Пошкоджено залізничну інфраструктуру, полотно і контактні мережі розбито: Лукашук про обстріл у Новомосковському районі

Лукашук

Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук розповів, що надвечір по Новомосковському району було завдано трьох ракетних ударів. Ушкоджено залізничну інфраструктуру, залізничне полотно і контактні мережі розбито. На жаль, маємо двох постраждалих, передає Горсовет.

Також сьогодні до Дніпропетровщини мали евакуювати людей з окупованих Нововоронцовської та Високопільської громад, що знаходяться на Херсонщині на межі з нашою областю. Росіяни домовленостей не дотрималися, машини не пропустили. «Угоди з росією не варті й паперу, на якому вони підписані». Цим словам німецького філософа Едварда Гартмана вже понад 130 років. Але, як бачимо, вони актуальні й досі.

Честь, гідність, людяність - поняття, які окупаційній армії та уряду рф не відомі.
Сьогодні Ірина Верещук закликала росіян надати терміновий гуманітарний коридор з маріупольського комбінату «Азовсталь», де перебуває близько тисячі цивільних та півтисячі поранених військових. Натомість що ми почули від президента рф під час сьогоднішньої зустрічі з міністром оборони? «Заблокувати промислову зону «Азовсталі» так, щоб муха не пролетіла». Ці слова має почути, зрозуміти і запам'ятати весь цивілізований світ. Країна-агресор повинна стати вигнанцем назавжди. 

Я вірю в Україну.
Вірю в Збройні сили, вірю в Президента.
І я певен, що наша Перемога вже близько", - зазначив Лукашук.

Нагадаємо, раніше ми писали, Не успели зайти, как сразу попали под раздачу: российская 39 бригада потеряла целую БТГр.

Валентин Резниченко рассказал о ракетных ударах по Днепропетровщине.