Прогнило щось у рф-"королівстві": британська розвідка вважає, що у військових колах окупантів почалися суперечки

гиркин

Серед військової верхівки РФ тривають "бурхливі дебати" щодо ведення війни проти України.

Так вважають британські розвідники, йдеться у Twitter-акаунті міноборони Великої Британії, передає Gorsovet.

Зокрема, у розвідці Сполученого Королівства зреагували на коментарі колишнього “міністра оборони” так званої “ДНР”, терориста Ігора Гіркіна (Стрєлков).

Останній 6 грудня заявив, що два місяці перебував у складі батальйону псевдореспубліки “ДНР” на передовій і за цей час виявив “кризу стратегічного планування” у “спецоперації” РФ проти України.

Окрім цього терорист Гіркін висміяв дії російської армії, яка зосередилась на будівництві великих позиційних оборонних споруд. На думку Гіркіна, такі споруди навряд чи є корисними у сучасній війні.

Його коментарі підкреслюють бурхливі дебати щодо ведення війни, які тривають у спільноті безпеки Росії. Чутки, які поширювалися в соціальних мережах протягом останніх 48 годин про те, що начальника Генштабу Росії генерала Валерія Герасимова могли звільнити, неможливо перевірити. Однак міжфракційна напруженість, ймовірно, поширюється на верхівку військової ієрархії Росії”, – резюмували у розвідці Великої Британії.

Раніше ми повідомляли, Петиція щодо накладання вето на законопроєкт № 5655 з містобудівної реформи за рекордний термін набрала необхідну кількість голосів

Як впоратися з вантажем негативу? Психолог розповіла, чи варто святкувати Новий рік