Ще 19 позашляховиків та «швидких» передав Дніпро на фронт: про чергову партію домовляються - Філатов

photo_2022-06-02_15-04-30-1-900x675

Дніпро передає на фронт чергову партію машин для тероборони і ЗСУ. Це ще 19 авто. Серед них «пікапи» та «джипи» підвищеної прохідності. А також 3 машини швидкої допомоги.

Про це повідомляє Горсовет з посиланням на Дніпро ТВ.

По-перше, це надійність, по-друге, це прохідність, по-третє, це економічність і швидкість. Особливо для швидких, всі ці характеристики дуже важливі. Тому що, вони будуть вивозити поранених, тобто трьохсотих, з червоної зони» – зазначив пресофіцер окремої бригади сил територіальної оборони, штаб-сержант Микола Маніта. -  «Автотранспорт відразу виконуватиме завдання за різноманітними напрямками.  Добре, що нам допомагають керівники нашої військово-цивільної адміністрації, зокрема Валентин Резніченко, керівник Центру тероборони Дніпра Геннадій Корбан, а також мерія Дніпра на чолі з Борисом Філатовим і, звісно, благодійні фонди".

photo_2022-06-02_15-22-48-506x675

Ключі військовим вручив міський голова Борис Філатов. Кожну з машин купували в Європі — за кошти обласного та міського бюджету.

photo_2022-06-02_15-04-41-900x675

Загалом за 100 днів війни Дніпро передав понад 345 автомобілів для тероборони та ЗСУ. Транспорт купували переважно за гроші приватних пожертвувань — насамперед фонду ТАПС.

Сьогодні у нас чергова робоча подія, бо її не можна назвати святковою. Тому що, для Дніпровської міськради – це звичайна, буденна робота, яка направлена на матеріальне забезпечення наших Збройних Сил і тероборони. Ми будемо і далі працювати у цьому напрямку. Буквально зараз мій заступник Михайло Лисенко, перебуває на переговорах у Європі для придбання наступної партії техніки» – розповів міський голова Дніпра Борис Філатов.

Докладніше - у відео:

Раніше ми повідомляли, У Дніпрі одну з вулиць перейменують на честь Героїв Рятувальників.