Титани сучасності. З'явилися нові фото десантників з Дніпропетровщини, які тримають позиції на Луганському напрямку
![дес](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2022/11/30/1669791459-81axe/conversions/des-amp.jpg)
Бійці 25-ї Січеславської повітрянодесантної бригади з Дніпропетровщини стали героями фоторепортажу з передової. Наші десантники зараз тримають позиції у запеклих боях на Луганщині, повідомляє Gorsovet.
Дев‘ять місяців запеклої боротьби! Десятки звільнених населених пунктів! Січеславські десантники- титани сучасності…Їх не зупиняє ні смертельна втома, ні морози, ні ворожі обстріли! Вони впевнено йдуть до своєї мети: звільнити Україну від рашиської навали! Вірте в ЗСУ! Ми не підведемо! - йдеться у повідомленні 25-ї Січеславської бригади.
Нагадаємо, бійці бригади з Дніпропетровщини показали знищений ворогом завод Артемсіль. Також ми розповідали, як працює інноваційний підрозділ бригади з Дніпропетровщини.
Раніше ми писали, що Дніпровська тероборона показала роботу свого снайпера.