У Дніпрі музеї об’єднаються та створять міську асоціацію

433691203_2094608207566930_4562588462778980421_n

Музейники Дніпра об’єднаються та створять міську асоціацію з широкими повноваженнями. Її перше засідання пройшло 20 березня у Музеї історії Дніпра. Про це повідомляє «Наше місто». На ньому були намічені перспективні плани, а також запропонований до вивчення устав організації.

Ініціатором створення музейної асоціації стала Дніпровська міська рада. Але до неї будуть входити не тільки ті музеї, які підпорядковуються безпосередньо департаменту гуманітарної політики ДМР. Серед її активних учасників –  наприклад, приватний технічний музей «Машини Часу».

Хоча ми не є ініціаторами створення цієї асоціації, але підтримуємо таку ідею,- розповів «Нашому місту» в.о. директора Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького Олександр Старік. –  Вона допоможе нам вирішувати  проблеми, а також збільшить привабливість музейних установ. Тому що крім великих музеїв до асоціації увійдуть маленькі, поки що мало відомі містянам. Це музеї, які, наприклад, розташовані у освітніх установах, на підприємствах, приватні заклади.  

За словами Олександра Старіка, сьогодні всім музеям у Дніпрі не вистачає реклами. Тому було б непогано розмістити її на залізничному вокзалі, на автовокзалі. Для того, щоб не тільки мешканці, а й гості нашого міста отримували інформацію про цікаві виставки. Це буде сприяти розвитку туристичної привабливості Дніпра. Для того, щоб реалізовувати різноманітні проєкти, будуть залучені грантові кошти.

Крім додаткової реклами я бачу користь від цієї асоціації у проведенні спільних виставок, – зазначає Олександр Старік. – Ми готові надавати виставкову площу, екскурсоводів тим музеям, які розташовані у відомчих установах і туди доволі складно потрапити.