У Дніпрі пройшов терапевтичний майстер-клас

photo_2022-05-24_16-53-25

У Дніпрі слухачі Університету третього віку долучились до терапевтичного майстер-класу. Цього разу людей елегантного віку навчали виготовляти символ удачі – підкову. У такий спосіб слухачі УТВ зможуть урізноманітнити дозвілля, зменшити рівень стресу та познайомитись з новою технікою рукоділля, передає Горсовет.

Зараз такі часи, що люди вже втомились від постійного стресу та страхів, усі потребують живого спілкування, і саме тому ми вирішили проводити подібні майстер-класи», – зазначила організаторка заходів науково-технічної бібліотеки гірничо-металургійного комплексу Наталія Кранчунівська. 

o_1g3r5c1iohsu100mkc113mrvec3n

До майстер-класу долучилось 20 представників Університету третього віку. Їх не тільки навчили, як правильно виготовляти символ удачі, а ще й як його доцільно прикрасити та зарядити, аби він дійсно міг захистити власника підкови. 

photo_2022-05-24_16-52-56

Це магічне дійство, бо сама підкова – це символ сили, добробуту та захисту. Тим паче сьогодні я проводжу майстер-клас для дуже вразливої категорії, і хочу їх відволікти та зарядити на позитив. Життя триває, тому мені хочеться, щоб всі ці жінки хоча б ненадовго стали феями та магинями, занурились у світ доброї справи», – зазначила майстриня народної творчості Ольга Грушанова.

o_1g3r5brf5j3d1fq9u5i1caalhk3f

Раніше ми повідомляли, Історії війни: як технік роти 93 ОМБр завалив два ворожі танки.