У Дніпрі зросла кількість заявок на співфінансування будинків ОСББ та ЖБК на 2023 рік. Відео

IMG_7481

У Дніпрі закінчився термін прийому заявок на участь у муніципальній програмі співфінансування будинків ОСББ та ЖБК на 2023 рік.

Про це повідомляє Gorsovet.

За матеріальної та технічної підтримки міської ради у згаданих домах виконуються ремонти: 75 % робіт фінансує міський бюджет і 25 % — кошти співвласників.

За словами начальника відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислава Макарця, попри складні часи кількість цьогорічних заявок на участь у програмі зросла до 532, що на 10 заявок більше, ніж торік.

Тобто спостерігається гарна тенденція активності співвласників. Серед лідерів за найбільшою кількістю заявок — мешканці Амур-Нижньодніпровського, Індустріального та Новокодацького районів. А серед найпопулярніших видів робіт, які подали на виконання у наступному році, — ремонт ліфтового обладнання, покрівлі, електромереж, системи опалення. Це аварійний вид робіт, який наразі дозволено проводити на період дії воєнного стану. Голови правління співвласників повинні до 31 січня 2023-го року подати інформацію щодо наявності коштів на рахунку для підготовки публічних закупівель на проведення робіт», — розповів під час брифінгу 7 жовтня Владислав Макарець.

Він також додав:

Попри війну у місті створено ще десять нових ОСББ. А загалом  налічується 1 760 багатоквартирних будинків, у яких створено ОСББ, ЖБК чи обслуговуючі кооперативи».

Докладніше - у відео:

Раніше ми повідомляли, Мешканця Кривого Рогу викрито на продажу зброї і боєприпасів

Дніпро має повну технічну готовність до початку опалювального сезону - Філатов