В Днепре умер декан, которого знали и уважали многие

умер прощание свеча 4200

В Днепре сообщили трагическую новость. Ушла легенда, человек, которого знали и уважали, известный ученый-радиофизик, педагог Валерий Долгов. Многие годы Валерий Михайлович был деканом радиофизического факультета, а потом возглавил объединенный факультет физики, электроники и компьютерных систем ДНУ, передает Горсовет со ссылкой на ДнепрТВ.

Валерий Михайлович ушел из жизни 15 мая ночью. О нем тепло и искренне отзываются его ученики, коллеги, друзья.

долгов

Недільний ранок 15 травня 2022 року для співробітників факультет фізики, електроніки та комп'ютерних систем Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара почався зі слів: «Нашого Валерія Михайловича не стало…»
Пішов із життя Валерій Михайлович Долгов – декан радіофізичного факультету ДДУ (1989-2007), декан факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем (2007-2016), доцент кафедри КНІТ (2016-2022), засновник та завідувач кафедри КНІТ (АСОІ).
Уся науково-педагогічна діяльність Валерія Михайловича пов’язана з Дніпровським національним університетом, у якому він пройшов шлях від асистента до декана одного з найбільших факультетів. Він був «великим серцем» ФФЕКС, талановитим викладачем, мудрим керівником, вимогливим до колег, а в першу чергу до себе.
Про його неповторне почуття гумору на факультеті досі ходять легенди, а цікаві та змістовні розмови з ним завжди приносили не лише задоволення, але й давали відповіді на складні питання. До нього за порадами зверталися колеги, студенти, випускники, які й зараз згадують Валерія Михайловича як постать, яка мала значний вплив на формування їх як фахівців-професіоналів та і просто як людини, особистості.
Просто він був справжнім…
- Другом
- Вчителем
- Колегою
- Керівником
За бездоганну і наполегливу працю неодноразово був нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки України. Нагороджений Почесною медаллю «За вірну службу ДНУ». Має почесні звання «Відмінник освіти України», «3аслужений працівник народної освіти України», «Заслужений працівник освіти України».
Тепер його душа буде жити на небесах, але частинка його доброго серця назавжди залишиться з ФФЕКСом – його кафедрою, його факультетом, його життям!
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!, - написали в сообщении на ФБ странице ДНУ.

Церемония прощания с Валерием Михайловичем Долговым состоится сегодня, 16 мая, в 13.00 по адресу: проспект Сергея Нигояна, 51 (Морг городской клинической больницы №2).

Родственники просили не заказывать венки, только живые цветы.

Редакция сайта Горсовет приносит искренние соболезнования родным и близким... Вечная память...

Напомним, ранее мы писали Хорошие новости: под Запорожьем оккупанты оставили свою технику и сбежали с позиций