Ворог обстріляв територію Зеленодольської громади, минулося без постраждалих - Лукашук

Лукашук

Станом на цю хвилину в регіоні все спокійно, російських окупаційних військ в області немає - передає Горсвет повідомлення Миколи Лукашука. Ворог обстріляв територію Зеленодольської громади, постраждалих немає.

Також голова ДОР написав і про хороше. Сьогодні прийшли новини стосовного того, що союзники надаватимуть Україні свою підтримку: Британія – бронетехніку, Міноборони США – зенітні комплекси Stinger, ПТРК Javelin та інше обладнання. Окрім цього, у Франції на виборах переміг Еммануель Макрон. Його перемога для нас була дуже важливою, адже він виступає за газове ембарго. Також український Уряд робить все можливе на дипломатичному фронті, щоби нові санкції накривали рф якомога сильніше. Україна бореться і вже перемагає.

Але ти не менш війна триває. Тих цілей, на які розраховували російські окупаційні війська, вони не досягли. Тому зараз намагаються залякати нас ракетами, посіяти паніку серед населення. Втім ворогу це не вдасться.

Вірте в Збройні сили, вірте в Президента, вірте в Україну. Всі разом переможемо. - написав Микола Лукашук у своїх соцмережах

Раніше ми повідомляли про те, що ворог намагається просуватися у напрямок Запоріжжя