Як у Дніпрі кримінальні структури крадуть нерухомість. Розслідування

ннн

Сучасний житловий комплекс в центрі Дніпра, кілька років був в полі зору Держбюро розслідувань та інших правоохоронних органів. Більше 10 тисяч квадратних метрів нерухомості вивели з власності українців, після ліквідації російського ВТБ-банку. Саме його майно пішло "по рукам" завдяки кримінальній схемі, і врешті дісталося власників квартир, повідомляє Gorsovet з посиланням на Дніпро TV.

Нерухомість, яку врешті придбали звичайні люди - довгий час була під арештом. До журналістів звернулися мешканці ЖК Кіровського, які бояться, що одного дня спецслужби можуть забрати майно у його нинішніх власників. 

Житловий комплекс Кіровський - сучасна багатоповерхівка у центрі Дніпра. В ній розташовані як житлові квартири, так і комерційний комплекс. Орендувати умовну студію-лофт можна від 25 тисяч гривень на місяць. Квартири у забудові "розхапали" як гарячі пиріжки… Окрім 43 особливих.

Якщо навіть ріелтори попереджають, то що коїться у елітному будинку насправді? Адже, як нам стало відомо, у Кіровському, ймовірно, розпродали арештовані судом приміщення. Чому перших два поверхи житлового комплексу та чотири десятки квартир опинилися під арештом, можна зрозуміти, якщо поглянути на історію вилучення будівлі у російського ВТБ-банку.

Свідки стверджують, що плата за продаж арештованих квартир йшла напряму Емілю Арутюняну, поплічнику дніпровського "авторитета" Олександра Петровського-Наріка, з яким пов’язують багато рейдерських схем. Реалізувати схему допоміг Віталій Мархасін - вправний виконавець подібних схем, як стверджують жертви рейдерських захоплень.

Детальніше - в сюжеті тележурналістів.

Нагадаємо, раніше ми писали, як угрупування Олександра Петровського-Наріка віджимало швейну фабрику у Дніпрі.