«єДніпро» відкриває реєстрацію для отримання учнівських квитків для першокласників

ученический билет

У Дніпрі стартує реєстрація першокласників для  отримання учнівських квитків, повідомляє Gorsovet.

За словами заступниці начальника відділу інновацій та висвітлення діяльності КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста "єДніпро" ДМР» Валерії Усольцевої, учнівський Дніпра — це не лише посвідчення школяра, а ще один крок у діджиталізоване майбутнє. Тож усім  батькам першачків пропонується заповнити анкету за посиланням cabinet.dniprorada.gov.ua або звернутися до закладу освіти і у класного керівника отримати та заповнити анкету.

Реєструючись онлайн, обов’язкова умова – підписати анкету електронним цифровим підписом. Батьки учнів, що вже мають учнівський, можуть активно користуватися інформаційним спектром послуг. За допомогою вайбер або телеграм ботів можна щоденно контролювати відвідування дитиною школи за умови офлайн-навчання, бачити навчальний розклад, контролювати харчування у закладі. Звісно, більшість цих функцій є актуальними за фізичного відвідування дітьми школи. Віримо, що невдовзі так і буде.  Додатково уся вищезгадана інформація доступна і в онлайн-кабінеті батьків за посиланням cabinet.dniprorada.gov.ua. Також там батьки можуть бачити інформацію щодо найважливіших медичних показників дитини в електронному вигляді», — розповіла під час брифінгу 5 вересня Валерія Усольцева.

IMG_6133

Вона також нагадала, що до 15 вересня батькам учнів перехідних класів (5-х, 6-х, 10-х, 11-х) необхідно надати класному керівнику фото дитини для перевипуску учнівських. Ті учнівські квитки, на яких є наліпка з голограмою, є дійсними до 30 вересня. 

Одна з головних переваг учнівського квитка — користування безкоштовним проїздом у електротранспорті та з 25% знижкою на міських автобусних маршрутах.

Щодо реєстрації першокласника для  отримання учнівського чи перевипуску документа можна звертатися на номери гарячої лінії КП «єДніпро»:  067-876-94-49, 050-876-94-49, 063-876-94 -49 (з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п'ятницю — з 9:00  до 16:45).

Детальніше - у сюжеті:

Раніше ми повідомляли, Автівки, ліки та спорядження: Кельн передав Дніпру чергову партію гуманітарної допомоги.

17-річна жителька Кривого Рогу зникла, повертаючись з навчання з-за кордону додому