Зеленський: Мої діти розуміють, з ким і за що ми воюємо
![96941ed9c854d89730809222021653fb](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2022/05/02/1651477590-psohc/conversions/96941ed9c854d89730809222021653fb-amp.jpg)
В інтерв'ю австралійському телеканалу Nine Network Володимир Зеленський розповів - через заходи безпеки він не має змоги спілкуватися з дітьми кожен день, пише Горсовет.
Однак він наголосив, що вони спілкуються, і діти знають, що відбувається. Вони розуміють, що в країні йде війна та самі постійно шукають інформацію в Інтернеті.
У нас в країні демократія. А ще більша демократія у нас в родині, - каже Зеленський. - На відміну від російських дітей, українські діти мають доступ до інформації. Вони вміють читати та аналізувати інформацію. Будь-яких секретів немає. Вони точно знаємо, проти кого ми воюємо, за що ми воюємо і точно знають, що ми переможемо.
Подружжя Зеленського виховує двох дітей – доньку Сашу 2004 року народження та сина Кирила, який народився у 2013 році.
Повна версія інтерв'ю:
Раніше ми писали: Володимир Зеленський: про коридор з Маріуполя та намагання рашистів атакувати Дніпропетровщину