Звичайний день мінометника. Тероборона Дніпра показала роботу своїх бійців
![MyCollages - 2022-11-17T151818.473](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2022/11/17/1668691111-kvquy/conversions/mycollages-2022-11-17t151818473-amp.jpg)
Окрема бригада територіальної оборони Дніпра показала, як проходить день їхніх мінометників, повідомляє Gorsovet.
Як розповіли у Силах тероборони ЗСУ, роботу мінометників можна лише почути.
Звичайний боєць лише чує їхню роботу, але не бачить результату. Мінометники Окремої бригади територіальної оборони м. Дніпро вирішили провести вас за лаштунки і показати, як все відбувається насправді, - йдеться у пості, який супроводжує опубліковане відео про "Звичайний день мінометника".
Мінометники розповіли, з яких кроків складаэться їхня робота - від "очей на небі" - до спостереження за враженням ворожих цілей.
Нагадаємо, десантники бригади з Дніпропетровщини демілітаризували російських окупантів під Луганськом. Також ми розповідали, що Дніпровська тероборона показала роботу свого снайпера.