Де та як у Дніпрі можна отримати компенсацію тим, хто прихистив внутрішньо переміщених осіб

1 (7)

Держава надає компенсацію тим, хто безоплатно прихистив внутрішньо переміщених осіб, повідомляє Gorsovet.

Компенсацію отримують власники або орендарі житла, які безоплатно розміщують у себе внутрішньо переміщених осіб. За кожну людину за один день вони отримують 30 грн (у жовтні-березні) та 14.77 грн в інші місяці. З кожним місяцем заявників більшає. Наприклад, за жовтень маємо понад 2 тис. відповідних заяв», — розповіла завідувачка сектору департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Олеся Грановська.

5 (2)

Щоб отримати таку компенсацію, необхідно звернутися до районної адміністрації, де розташоване житло.

Люди подають спочатку повідомлення на компенсацію, а заяву — упродовж п’яти днів із закінчення звітного місяця. У повідомленні зазначається інформація про особу, яка розмістила ВПО та про тих осіб, кого прихистили. Додається паспорт (або документ, що посвідчує особу) як власника, так і ВПО; ідентифікаційні коди; документ з правом власності на житлове приміщення; довідки ВПО; документ, який підтверджує, що житло було зруйноване чи не підлягає проживанню (за необхідності)», — пояснила начальниця відділу з організаційно-правової роботи адміністрацій Амур-Нижньодніпровського району Марина Гетманчук. 

3 (4)

Дніпрянка Ольга звернулася за згаданою компенсацією:

4 (3)

Прихистила родину з трьох осіб із Харкова. Дізналася про можливість отримання компенсації і прийшла до районної адміністрації, щоб подати документи. Така державна грошова підтримка важлива у нинішні непрості часи».

Раніше ми повідомляли, На правобережній частині Дніпра встановлюють ємності з технічною водою.

Вибух у квартирі на вулиці Антоновича: стали відомі подробиці

The New York Times розповіла, як прифронтове Дніпро приймало евакуйованих дітей та жінок