Філатов під час зустрічі з послом Австрії Бенкьо: «Дніпро готовий сприяти іноземним бізнесам, що хочуть створювати тут робочі місця»

XsFPSYWS5C9OlOxzNcZ2

18 жовтня в Дніпрі відбулася зустріч міського голови Бориса Філатова з Послом Австрійської Республіки в Україні Арадом Бенкьо. Це був перший візит дипломата до міста після його призначення на посаду.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні події та ситуацію з безпекою в Дніпрі. Однак головною темою бесіди стала довгострокова підтримка, надання допомоги у процесі відновлення та розвитку міста і країни загалом після війни.

«Я хотів би наголосити, що Австрія на боці України і робить багато для надання їй допомоги. Намагаємося направляти її в русло економіки. Бо треба інвестувати в майбутнє — у відбудову та довгострокові проєкти», — сказав посол Арад Бенкьо. Він також додав, що австрійські підприємства, які залишилися працювати в Україні після повномасштабного вторгнення, нині зацікавлені продовжувати тут свою роботу.

Зі свого боку, мер Борис Філатов наголосив, що впевнена робота міжнародних бізнесів, а також регулярні візити до Дніпра іноземних дипломатів слугують, зокрема, хорошою моральною підтримкою для людей, які через російську агресію змушені жити посеред великої війни.

«Я згоден, що треба думати над довгостроковими перспективами, закладати основи того, як ми працюватимемо далі. Відповідно до можливостей місцевого самоврядування, ми готові надавати допомогу тим, хто хоче прийти до нас (іноземним бізнесам, — ред.) створювати тут робочі місця», — сказав Філатов.