Коли чекати змін у війні: відомий астролог назвала точну дату

австро

Відомий український астролог Лариса Гресь склала прогноз для України на найближчий час і з’ясувала, коли ситуація в країні почне змінюватися, повідомляє Горсовет з посиланням на Уніан.

За її словами, в серпні може спостерігатися затишшя у війні. А ось у вересні ситуація почне змінюватися.

Але дуже схоже, що це не те затишшя, на яке ми так чекаємо, це зміна формату дій, які будуть актуальні і в 2023 році. З вересня, навіть з серпня, все, що відбувається, почне змінюватися і приймати якийсь дивний хід справи.

В наше життя будуть приходити якісь нові ситуації, нові речі, які нам важко буде прийняти і зрозуміти. З жовтня наше життя почне набувати іншого формату, іншого сенсу, нам доведеться будувати наш світ заново, – написала Гресь.

Вона додала, що побудувати новий світ ми зможемо в тому випадку, якщо залишимося сильною і стійкою системою у всіх сенсах цього слова.

Як розповіла астрологиня, важко уявити нашу стійкість в безперервно мінливих обставинах! Але на те ми і люди зі своїми віруваннями, надіями і життєвою філософією.

Нагадаємо, раніше ми писали В Днепре космические цены на крышки для консервации продолжают расти (Фото) Ворог постійно тероризує, - Корбан про ситуацію на Дніпропетровщині