На дороги України повертається фіксація порушень в автоматичному режимі

камер

Фіксація порушень в автоматичному режимі повертається.

Про це у Фейсбуці повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький, передає Горсовет.

Війна внесла багато корективів до нашого звичного життя. З початку війни були вимкнені камери автоматичної фіксації здебільшого із стратегічною метою. Але в час війни не варто забувати про безпеку дорожнього руху, адже недотримання ПДР також продовжує щодня вбивати наших громадян. А перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП з травмованими та загиблими", - написав Білошицький.

За його словами, система автоматичної фіксації вже відмінно себе зарекомендувала та довела свою ефективність до війни. Й наразі готова повернутись до роботи.

З 16 травня на автомобільних дорогах міст Київ, Біла Церква, Вінниця, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Хуст, Мукачево, Івано-Франківськ, Полтава, Тернопіль, Хмельницький, Кропивницький, Одеса, Кременчук, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Луцьк, Львів та Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської областей запрацюють прилади фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.
Наразі запрацюють 128 камер, які розташовані у 20 містах та 10 областях", - уточнив він.

Раніше ми повідомляли, Традиції залишаються: у Дніпрі прибрали на озері Котлован (фото).

Та Патрульні Дніпра знайшли необхідні слова психологічної підтримки для 14-річного Ростислава, у якого в окупації лишились рідні (фото)