Не шити справи білими нитками: Борис Філатов відреагував на арешт екс-нардепа Микитася

филатов

Мер Дніпра у своєму офіційному Facebook-акаунті прокоментував інформацію про розслідування детективами НАБУ справи екс-нардепа Максима Микитася, що пропонував очільнику міста рекордний хабар.

Про це пише Gorsovet.

Закриваючи тему або про нитки. 

Після того, як ВАКС учора виписав моєму візаві рекордну за всю історію України заставу у чверть мільярда гривень, я хотів би закрити тему остаточно. Рекордний хабар - рекордна застава. Звичайно, я давно підозрював, що інтернет і, особливо, соцмережі створені до того, щоб мільйони обивателів доносили свою виключно цінну думку до решти людства. Ось сидиш ти вдома, на кухні, дружина набридла, діти сопливі, кум Коля грошей винен, кордони закриті і в Туреччину на курорт не поїдеш, а тут раз – і комусь хабар дають. У 22 мільйони. У вільно конвертованій валюті.

Йому, падлюці, дають, а мені не дають. Несправедливо! Життя минає даремно. І тому потрібно із цього приводу обов'язково написати коментар. Зі своєю версією подій. Або, наприклад, ти – журналіст/експерт/активіст чи навіть «лідер громадської думки». Що це за чудові звірі такі, лідери громадської думки, я, наприклад, для себе так і не вирішив, але те, що вони існують у природі, знаю точно. Так от, кожен із цих шанованих громадян теж має повідомити свою версію подій. Чого я тільки не прочитав за останні кілька днів у зв'язку з цією історією… Які прізвища мені не приписували.Що тільки не вигадували про збоченість мого розуму/компрометуючі обставини/бажання уникнути відповідальності/інші конспірологічну марення.

Так ось, я розповім вам про... нитки.

Так, так, про нитки.

Звичайно, я міг би розповісти вам про Бритву Оккама і про те, що не потрібно плодити сутності без необхідності.

Але до чого ці філософські екзерсиси?

Кому вони цікаві?

Отож, коли я прийшов у НАБУ, то побачив на столі моток ниток.

Жирний такий моток.

Ну я й кажу детективам: «Ви що, як той єврейський кравець Ізя зі старого анекдоту, шиєте тут кальсони для Червоної Армії?"

А вони мені у відповідь: Ні, ми нитками зшиваємо кримінальні справи, ну, звичайно, у нас є електронний документообіг, але паперовий теж є. А я їм: «А чому нитки чорні?» А вони мені: «А ми не шиємо справи білими нитками. Так зрозуміліше?" 

І тут я прозрів. Після того, як за весь час мого мерства, при всій владі, при всіх президентах і на кожних виборах мені вигадували пачками кримінальні справи, які НІЧИМ і НІКОЛИ не закінчувалися, бо були кришталево чистим та огидно неприкритим політичним замовленням (один Міст чого вартий). ), то я, нарешті, побачив правоохоронців, які не шиють справи білими нитками. Це майже як вийти вранці з під'їзду і зустріти на вулиці динозавра.

І тут я остаточно поплив… Я взяв нитки, засунув їх у свій рюкзак і сказав: «Так, тепер це мій подарунок». Все. Ось і вся конспірологія. Не шити справи білими нитками. Адже це так просто, правда? - написав мер Філатов.

FB_IMG_1666334122104

фил13фил12

Нагадаємо, що екс-нардепа Микитася, який спробував підкупити мера Дніпра Філатова, заарештовано на 60 діб з рекордною заставою.