Шлях до педагогічної майстерності: у Дніпрі вручили подяки партнерам, які взяли участь в інноваційному марафоні

photo_2022-07-13_17-17-47

У Дніпрі відбувся інноваційний марафон «Шлях до педагогічної майстерності». Наразі нагородили партнерів, які взяли в ньому участь, та тих, хто допоміг у його організації. Цей унікальний марафон організував департамент гуманітарної політики для всіх педагогів Дніпра, аби вони мали змогу підвищити фахову майстерність, повідомляє Горсовет.

photo_2022-07-13_17-17-28

Крім цього, протягом чотирьох тижнів було залучено більш ніж 1000 спікерів — досвідчених та професійних фахівців державних наукових установ закладів вищої освіти, видавництв, організацій сфери культури та спорту, IT-компаній та юридичних установ, учителів та психологів закладів освіти.

Ми намагались створити такі інноваційні кейси, які ще не використовувало жодне місто в Україні. За чотири тижні в рамках марафону ми провели 277 заходів, було залучено понад 40 партнерів до співпраці, з них близько 25 вищих закладів освіти нашої країни. Крім цього, для проведення цього марафону ми залучили IT-компанії, які навчили наших вчителів користуватись сучасними європейськими платформами, на яких можна проводити інноваційні уроки, використовувати мобільні застосунки наприклад, у природничому циклі це мобільний додаток ARBOOK – повноцінна віртуальна реальність, в якій учні можуть спостерігати за експериментами з фізики, хімії, біології, географії та астрономії», — зазначила в.о. директорки КУ «Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія"» ДМР Тетяна Нікіфорова. 

photo_2022-07-13_17-18-17

Сьогодні у змішаному форматі на базі центру підбили підсумки інноваційного марафону. Загалом у ньому взяли участь більше ніж 4 500 педагогів Дніпра. Також сьогодні були присутні партнери, які допомогли організувати цей марафон. Під час цих підсумків заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директорка департаменту гуманітарної політики Ксенія Сушко нагородила подяками партнерів та педагогів. Також кожен з вчителів, які брали участь в марафоні, отримали сертифікати про його проходження. 

photo_2022-07-13_17-17-38

Важливо розуміти, що на сьогодні вчитель є також воїном і у нас є своя передова, на якій ми маємо розвиватись. І, удосконалюючи свої знання, ми робимо все, щоб наступне покоління відповідало вимогам, які ставить сьогодення. Тому дійсно цей марафон був одним з джерел натхнення, можливістю переключитись та зрозуміти, що життя триває і продовжувати розвиватись професійно. Тож дякую за таку можливість безкоштовно вчитись чогось нового», — зазначила педагогиня однієї із шкіл Дніпра Ірина Науменко. 

photo_2022-07-13_17-18-11

Ректор Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Олександр Азюковський також додав:

photo_2022-07-13_17-17-58

Ми сьогодні досягли певного результату завдяки спільній роботі в межах проєкту від «Освітньої траєкторії», коли всі ланки освіти — середня школа, заклади вищої освіти — за підтримки мерії Дніпра здійснили ефективну комунікацію між вчителями в межах різних проєктів. Тож цей марафон — це успішна інтеграція до європейського середовища».

Раніше ми писали, Економіка під час війни: «Новомосковський посуд» взяв курс на Євросоюз.