У Дніпрі 212 медпрацівників-переселенців влаштувалися на роботу до міських лікувальних закладів

9 (1)

У Дніпрі медичні працівники-переселенці (лікарі, медичні сестри) мають можливість працевлаштуватися до міських закладів як первинної, так і вторинної ланки медицини. Йдеться про центри первинної медико-санітарної допомоги та міські лікарні. Загалом на сьогодні працевлаштовано 212 медичних працівників-переселенців, повідомляє Gorsovet.

 Дитячий анестезіолог Ігор приїхав до Дніпра з Маріуполя наприкінці березня. 

2 (1)

25 лютого я заступив на добове чергування у лікарні Маріуполя і виїхав звідти 21 березня. Майже місяць працювали без вихідних. За добу було 60-80 пацієнтів. Допомогу надавали як дітям, так і дорослим. Ситуація була вже вкрай критичною. Постійні вибухи, вибиті шибки. Коли виїжджали, дорога була важкою, їхали замінованими автошляхами. Приїхавши до Дніпра, одразу звернувся до однієї з міських лікарень, аби влаштуватися на роботу, і мене взяли. Усіляко допомогли тут з організаційних питань щодо різних документів, довідок. Словом, відчувається постійна турбота, гарне ставлення колег. Загалом у медичних закладах Дніпра багато влаштувалось і моїх колег з Маріуполя», — розповів чоловік.

7 (1)

Медична сестра Марина приїхала до Дніпра з Лисичанська і теж влаштувалася до однієї з міських лікарень:

8 (1)

Дуже тяжко виїжджали зі свого міста. Волонтери допомогли. Приїхала до Дніпра разом з донькою. До цього тут ніколи не була. Звісно, були страхи, переживання щодо того, як жити далі, куди йти працювати. На щастя, все вийшло досить швидко. Прийшла до відділу кадрів міської лікарі і мені запропонували роботу. Виконую усе те, що й робила у лікарні Лисичанська. Загалом тут усі привітні, гарне ставлення відчуваю».

Раніше ми повідомляли, У селі під Дніпром діти намагалися згасити пожежу та опинилися у лікарні.

Як приготувати найсмачніші гарбузові кекси за рецептом шеф-кухаря Клопотенка.