З перших днів війни став на захист держави й народу: На Дніпропетровщині проводжають Героя Олександра Сторожка

zaginuv-bojec2-optimized

Небесну когорту захисників України поповнив кам'ячанин Олександр Сторожко.

Для мене, особисто, він друг, для нашої громади - благодійник і меценат. Для кожного з нас - побратим, захисник, воїн… Герой… Ми завжди спілкувались у дуже теплій та дружній атмосфері, я завжди підтримував його і родину духовно. Він завжди підтримував нашу українську Церкву. Я пишаюсь і пишатимусь такою дружбою, з людиною, котра очолювала охоронну компанію і з перших днів повномасштабного вторгнення росії, став на захист держави і народу. Я знаю, що Герой мав проблеми зі своїм здоров’ям, я знаю, що тепер в нього нічого не болить. Я вірю, що він знайде спокій і життя вічне в Божому Царстві, поруч з Ним.
Хай Всемилостивий Бог прийме душу чада Свого воїна Героя Олександра там де нема ні недуг, ні скорботи, ні зітхання, а життя безкінечне, - написав у Фейсбук настоятель.

 

22 вересня об 11:00 в Козацька церква Пресвятої Покрови ПЦУ (м. Кам'янське) (вул. С. Слісаренка, 34) відбудеться чин відспівування новопреставленого воїна Героя Олександра.

 


Олександр Сторожко народився 1 березня 1977 року в Дніпродзержинську. У 2009 році закінчив Вищий навчальний заклад «Східноєвропейський університет економіки і менеджменту». У 2013 році заснував та очолив ТОВ СО «АЛАБАЙ». Від початку березня 2022 року боронив українську землю від посягань російських окупантів.

У нього залишилися дружина та два сини.

Доземний уклін воїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою!

За матеріалами Дніпровська панорама.