Комунальники Дніпра завершили прибирати дороги та тротуари міста від опадів
![IMG_20230129_175752](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2023/01/29/1675008315-zjrya/conversions/img-20230129-175752-amp.jpg)
Станом на 16:00 29 січня комунальники Дніпра завершили прибирати дороги та тротуари міста від опадів.
Нагадаємо, з самого ранку у Дніпрі почався невеликий сніг. Задля того, аби він не перетворився на ожеледь, комунальники виїхали на вулиці міста, аби обробити автошляхи та тротуари протиожеледною сумішшю.
Станом на 7:00 у Дніпрі працювало 100 одиниць техніки та 500 дорожніх робітників, задача яких була - обробити тротуари та зупинки громадського транспорту.
Вже як основні дороги міста було оброблено, кількість техніки станом на 10:00 зменшили. Таким чином у місті продовжили роботу близько 60 одиниць комунальної техніки. Також продовжили працювати і дорожні робітники.
Загалом за сьогодні було використано 1 357 тонн протиожеледної суміші. У департаменті благоустрою та інфраструктури ДМР зазначили, що у міста є достатні запаси паливно-мастильних матеріалів та протиожеледної суміші, тож вони готові до будь-яких примх погоди.