Корбан обирає пункт пропуску, щоб повернутися після відпустки додому в Україну

корбан

Голова Штабу тероборони Дніпра Геннадій Корбан, якого, за чутками, хочуть позбавити українського громадянства, збирається  повернутися до України після тижневої відпустки. Про це повідомляє Gorsovet з посиланням на телеграм-канал "Политика Страны".

За словами Корбана, зараз він зайнятий обиранням пункту пропуску, через який він повернеться додому.

З огляду на ажіотаж і охочих мене зустріти, вибираю найкомфортніший пункт: Словаччина, Угорщина чи Молдова, - розповів Геннадій Корбан.

При цьому він не став коментувати достовірність таємного указу президента, яким нібито у нього та ще кількох українців відбираються паспорта України. 

Перевіримо дослідним шляхом, - додав Корбан.

полит

Нагадаємо, 11 липня Генадій Корбан повідомив, що вирушає у коротку відпустку, щоб зустрітись х родиною, яка перебуває за межами України

Увечері середи, 20 липня, раптово розповсюдились чутки про існування таємного указа президента Володимира Зеленського, яким він відбирає українські паспорти у голови Штабу тероборони Дніпра Генадія Корбана, бізнесмена Ігоря Коломойського, політика Вадима Рабіновича та "слуги народу" Ігоря Васильківського.

Також ми повідомляли, що журналіст Бутусов розповів про підґрунтя скандалу навколо чуток про позбавлення Корбана громадянства України. А командувач Української добровольчої армії, народний депутат восьмого скликання Дмитро Ярош звернувся до Зеленського з приводу чуток про позбавлення Корбана українського паспорту. А політолог Олександр Кочетков назвав причини скандалу навколо громадянства голови Штабу тероборони Дніпра.