Українські пісні й танці: у парку Глоби до Дня Незалежності провели концерт

o_1fdv49m772dk15tl1u1e1gmgvp436

Запальні танці та співи українських пісень пройшли у парку Глоби поблизу літнього театру надвечір 25 серпня. На сцені провели безперервний кількагодинний музичний марафон. Приурочили виступи до 30-річчя Незалежності України.

Про це повідомляє "Горсовет".

На ці великі святкові вихідні по всіх парках міста проходили концерти, а сьогодні на цій локації серед учасників – представники об'єднання людей з інвалідністю «Творчість». Ми вважаємо за необхідне давати можливість таким об'єднанням проявляти себе», – розповів директор КП «Дирекція територій і об’єктів рекреації» Дніпровської міської ради Вадим Галицький.


Українські пісні «Чорнобривці» та «Рушник» заспівала на сцені Людмила Ярова, учасниця об'єднання «Творчість»:

Обрала ці композиції, бо велике свято – День Незалежності. У репертуарі у нас багато напрацювань. Коли виходимо на сцену, забуваємо про всі проблеми. Дуже люблю виступати».


Я танцюватиму й співатиму декілька пісень. Виходжу на сцену, аби показати всім, що люди з інвалідністю мають багато талантів, які треба показувати на великій сцені», – розповів учасник об’єднання «Творчість» Ігор Косяков.


До того ж охочі фотографувалися на тематичній фотозоні, світлину можна було опублікувати у соцмережі із хештегом #ПаркиДніпра й тегнути сторінку 

Після рандомно визначать переможця й той отримає подарунок.