Український Елвіс: Дмитро Волканов про сольну кар’єру, окупацію рідного Бердянська і роботу в Данилка

maxresdefault (90)

Він був за крок до перемоги в українському талант шоу, працював «зайченям» у Вєрки Сердючки, об’їхав пів світу з концертами бенду Андрія Данилка, та врешті пішов у вільне плавання і почав сольну кар’єру. Співак Дмитро Волканов дав концерт у Дніпрі. У міському будинку культури «Енергетик» був аншлаг. Деякі хіти на прохання публіки Волканову довелось співати по 5 разів.

У довгій чорній куртці та під капюшоном Дмитро Волканов нишком ховається від фанаток. Його аудиторія – передусім жінки. Їм дуже полюбились його ліричні композиції.

З перших акордів – оплески. Перший заспів – овації. Дмитра Волканова за вроду, вдачу, харизматичний вокал і кількість фанаток називають українським Елвісом Преслі.

“Слухаю його пісні з ранку і до вечора. Включаю. Заспокоюю себе. І для мене це просто розкіш. А сьогодні розкіш, що я його вживу побачу”, – ділиться враженнями глядачка Євгенія.

“Його пісні люблять і малеча, і дорослі, і люди похилого віку. А зараз це рідкість”, – каже глядачка Аліна.

Його багато хто пам’ятає ще зовсім юним з 9-того сезону Х фактору. Тоді, 5 років тому, зупинився за крок до перемоги. Дмитру здалось, що то кінець світу.

“Розпач, біль, я не знав, куди себе діти. Як виявляється, друге місце – це теж непогано. Це я зараз розумію, на той момент це для мене була трагедія”, – розповідає співак.

Тоді втішав Волканова його тренер, Андрій Данилко. А згодом взяв його працювати до себе у бенд. Кілька років Дмитро виступав у шоу Вєрки Сердючки в ролі зайченяти.

“Я вважаю, що треба бути придурком, щоб відмовитись працювати в колективі Вєрки Сердючки, тому що це артист №1. І не тільки в Україні. В мене не було навіть думки відмовитись. Зайчиком? Ну і що поганого? Ми коли виступали на вулиці, всі музиканти дуже мерзли, а в мене все було добре”.

Данилко став для юного Дмитра хрещеним батьком у шоубізі та дуже близькою людиною. Перші дні війни багато спілкувались, артист допоміг вивезти з окупованого Бердянська Дмитрових батьків. І, ймовірно, саме Волканов був напарником по жартівливому ролику, де Данилко висміяв окупантів.

Коли прийшла велика війна, співак врешті наважився розпочати сольну кар’єру. Триває його великий всеукраїнський тур. Нині в репертуарі – понад 20 пісень. А на кожному виступі – натовп фанаток.

У Дніпрі Волканов теж зірвав овації. А найвідоміші свої хіти йому довелось виконувати по 5 разів. Бо так просили шанувальниці, а він відмовляти їм ніяк не може. 

Джерело: "ДніпроТВ".